Race tipology Europa Cup
Regatta Europa CUp Lithuania
Grade 1
Venue Kaunas

    Laser 4.7     Radial     Standard    
  Laser 4.7 28 sailors
District Sail number Sailor Gender Club
EST 159604 Melvin Aasav m Tallinna Yahtclub
POL 168354 Daniil Fenko m Mbsw/ukzr
BLR 207796 Ivan Filatau m Sduchor
BLR 198452 Aleksandra Garunovich f Sdushor
LTU 162582 Laurynas Ivanauskas m Bangputys
LTU 198566 Matas Janulionis m Bangputys
LTU 195204 Deimante Jarmalaviciute f Bangputys
LTU 188354 Viltė Karaliūtė f Bangputys
EST 159313 Markus Kostabi m P?_rnu Jahtklubi
BLR 191843 Dmitry Kutsko m Rcop
EST 181412 Joosep Laus m Saaremaa Merispordi Selts
BLR 196986 Aleksey Levchuk m Sdushor Minsk
EST 189356 Keith Luur m Pa_rnu Jahtklubi
BLR 207777 Aliaksej Makarets m Grodno Neman
BLR 207348 Ivan Mshenski m Rcop
LTU 198565 Dovydas Nikitinas m žiemys
BLR 207793 Yana Obuhova f Sdushor
LTU 182613 Vakaris Paulavicius m Bangputys
LTU 194700 Paulina Pekunaite f Sailing School ''ziemys''
LTU 210163 Rokas Radivker m Bangputys
BLR 203772 Ekaterina Sanko f Sdushor
LTU 164988 Leja Savickaite f Bangputys
EST 183265 Anvar Sepp m Pärnu Jahtklubi
LTU Vasily Shramkov m Neringos Sporto Mokykla
EST 189678 Henri Silluta m Ess Kalev Jahtklubi
LAT 208863 Robins Li Spats m Riga Yacht Club
BLR 207797 Yahor Vaniukevich m Grodno Neman
LAT 192457 Anna Vernere f Priedaine Yc
  Radial 24 sailors
District Sail number Sailor Gender Club
LTU 202781 Viktorija Andrulyte f Bangputys/losc
BLR 207346 Maxim Bahlai m Rcop
BLR 203777 Maksim Dziahel m Grodno Neman
LTU 204948 Milda Eidukeviciute f Bangputys - Losc
LAT 190907 Agija Elerte f Riga Yacht Club
LAT 206360 Toms Fisers-blumbergs m Yc Engure
EST 189361 Karsten Holter m P?_rnu
LTU 198566 Radvilas Janulionis m Bangputys
LTU 202773 Akvile Jarmalaviciute f Bangputys
LTU 198564 Domantas Juskevicius m Bangputys
LTU 195208 Hubertas Kalinauskas m Ziemys
BLR 196986 Yana Karankevich f Rcop
LAT 207538 Estere Kumpina f Yc Priedaine
LTU 204849 Danielius Muchinas m Bangputys
BLR 207347 Dziana Nikalaichyk f Rcop
BLR 199269 Ekaterina Pustovalova f Sduchor
LTU 198565 Airidas Rutkauskas m Bangputys
LAT 192457 Elvira Scedrina f Yc Priedaine
LTU 202333 Gedas Sirvidas m Bangputys
LTU 204949 Neilas Straukas m Ziemys
LAT 207816 Artjoms Svecovs m Yc Priedaine
LTU 202666 Kajus Valenta m Bangputys
LTU 195203 Adrija Vilkauskaite f Bangputys
LAT 210522 Eriks Karlis Zvilna m Latvian Topper Club
  Standard 11 sailors
District Sail number Sailor Gender Club
BLR 192836 Siarhei Aliakseichyk m Grodno Neman
LAT 175713 Alens Bilde m Yc Priedaine
LTU 202989 Marius Eidukevicius m Bangputys
LAT 210521 Girts Fisers-blumbergs m Yc Engure
LTU 210163 Karolis Janulionis m Bangputys
LTU 198565 Kristupas Mazonas m Ziemys
LTU 207815 Martis Pajarskas m Bangputys
LTU Kornelijus Pupkus m Neringos Sporto Mokykla
LTU 204947 Robertas Urbonavicius m Ziemys
LTU Julius Varzaitis m Neringos Sporto Mokykla
LAT 204707 Ricards Toms Zvilna m Latvian Topper Club
http://ranking.eurilca.org